Van TSO üyeleri için ‘Mobil Destek Ekibi’ kurdu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Van TSO üyeleri için ‘Mobil Destek Ekibi’ kurdu
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) tarafından, pandemi nedeniyle evlerinden çıkamayacak durumda olan oda üyeleri için ‘Mobil Destek Ekibi’ kuruldu.

Konuya dair Van TSO tarafından yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Koronavirüs (KOVİD-19) nedeniyle tüm dünyanın zor bir dönemden geçtiği bu süreçte, üyelerimizde gerek sağlık gerekse ekonomik açıdan büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmıştır. Bu zaman içinde birçok canımızı pandemi nedeniyle kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaktayız. Salgının ülkemizde görüldüğü andan itibaren sağlık çalışanlarımız büyük bir fedakarlık göstermiş, ekonomi yönetimimiz ise ekonominin yeniden canlanması ve istihdamın devamı için önemli destekler sunmuştur.” denildi.

Salgının ortaya çıktığı andan itibaren üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilenildiği ifade edilen açıklamada, şunlar aktarıldı:

“Van Ticaret ve Sanayi Odası olarak salgının ülkemizde görüldüğü ilk andan itibaren üyelerimizin sorunlarının çözümü ve ayakta kalmaları için her türlü adımı attık ve birçoğunda da başarılı olduk. Maske stoklarında sorun yaşandığı dönemlerde ihtiyaç duyan üyelerimize maske temin ettik. Üyelerimizin işyerlerini ziyaret ederek sorunlarını dinledik, sorunlarını ilgili makamlara ilettik. Yaşanan tüm gelişmeleri anında üyelerimize aktardık. Sürecin zorlu ve sancılı olduğunun farkındayız. Van Ticaret ve Sanayi Odası bu süreçte başta üyeleri olmak üzere ilgili kurumlar ve Van halkı ile olan dayanışmasını devam ettirmektedir. Sürecin en az hasarla atlatılması için mücadele azmimizi artırarak devam ettirmeye kararlıyız.”

Sadece sağlıkta değil hastalıkta da üyelerinin yanında olacakları mesajı aktarılan açıklamada, şöyle denildi:

“Van Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Salgının kontrol altına alınması için yeni bir mücadele enstrümanını üyelerimiz lehine hayata geçiriyoruz. Bu çerçevede ‘Hastalıkta ve Sağlıkta Her Zaman Bir Aileyiz’ diyerek yeni bir hizmeti daha üyelerimize sunuyoruz. KOVİD-19 teşhisi konmuş odamız üyeleri için başlatmış olduğumuz çalışma kapsamında karantina ve tedavileri nedeniyle evlerinden çıkamayan üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına ‘Mobil Destek Ekibi’ kurmuş bulunmaktayız. Karantina nedeniyle işyerlerine gidemeyen ve günlük ihtiyaçlarını karşılayamayan üyelerimizin 0534 465 22 22 numaralı WhatsApp hattı üzerinden bizlere ulaşmaları durumunda var olan temel ihtiyaçları odamız tarafından karşılanacaktır. Bu salgının en kısa sürede bitmesi ve sağlıklı günlere yeniden dönülmesi ümidiyle üyelerimizin her zaman yanında olduğunu belirtir, saygılarımızı sunarız.”

 

 

Anahtar Kelimeler:
Bitlis'te, 24 köy ve mezrayı kapsayan operasyon başlatıldıÖnceki Haber

Bitlis'te, 24 köy ve mezrayı kapsayan op...

Akdamar Kilisesi'nde ayin yapılıyorSonraki Haber

Akdamar Kilisesi'nde ayin yapılıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar